NOSKATIES: Mitens fantastiskā veidā glābj ”Spisska Nova Ves” no vārtu zaudējuma

Latvijas vārtsarga Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” vakar Slovākijas Ekstralīgā mājās ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) pārspēja HK “Poprad”.

Mitens 32. minūtē, mājiniekiem esot vadībā ar 2:1, glāba “Spisska Nova Ves” no vārtu zaudējuma. Latvijas vārtsargs atvairīja HK “Poprad” uzbrucēja Juraja Šiškas no tuvas distances izdarīto metienu.

View this post on Instagram

A post shared by JOJ Šport (@joj_sport)

Hokejazinas.comjau ziņoja, ka Mitens spēlē pret HK “Poprad” atvairīja 19 no 21 (90,48%) pretinieku metiena. Latvijas vārtsargs asistēja “Spisska Nova Ves” uzvaras vārtos 59. minūtē.

Mitens šosezon četrās spēlēs ticis galā ar 93,15% metienu un vidēji mačā ielaidis 2,46 ripas.

“Spisska Nova Ves” ar desmit punktiem četrās spēlēs ir līgas līdere.

Nākamo maču Mitena pārstāvētais klubs aizvadīs 29. septembrī, plkst. 18:00 viesojoties pie aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētās “HKM Zvolen”.