Site icon Hokeja ziņas

NOSKATIES: Gudļevska komandas biedrs gūst kuriozus vārtus

Vladimirs Emingers, hokejazinas.com

Vladimirs Emingers | Foto: aliyahhza.photography

Vācijas hokeja līgā (DEL) vakar Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” izbraukumā ar 2:4 piekāpās līgas līderei ERC “Ingolstadt”. Otrās trešdaļas izskaņā viesi guva kuriozus vārtus.

“Fischtown Pinguins” aizsargs Vladimirs Emingers 40. minūtē saņēma ripu aiz Gudļevska sargātajiem vārtiem un uzsāka viesu uzbrukumu. Čehu aizsargs, pārslidojis pāri laukuma centra līnijai, pa gaisu raidīja ripu pretinieku zonā. Tā lidoja “ERC Ingolstadt” vārtsarga Devina Viljama virzienā. Viljams mēģināja pasist ripu tālāk ar atsitējcimdu, bet tā uzlēca gaisā, trāpīja viņam pa muguru un ielidoja “ERC Ingolstadt” vārtos…

Gudļevskis šajā vārtu guvumā tika pie rezultatīvas piespēles. ”Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas izlases vārtsargs spēlē pret “ERC Ingolstadt” atvairīja 24 no 28 (85,71%) pretinieku metieniem.

“Fischtown Pinguins” ar 21 punktu 11 mačos ieņem trešo vietu līgā. Nākamo spēli Gudļevska pārstāvētais klubs aizvadīs 25. oktobrī, plkst. 20:30 savā laukumā uzņemot Ķelnes “Haie”.