TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Nilam Sējējam Try-out līgums, iespēja sezonā tikties pret brāli

Nils Sējējs, Hokejazinas.com

Nils Sējējs | FOTO: Pascal Humbert

Latvijas hokejists Nils Sējējs sarunā ar “Hokejazinas.com” atklāja, ka ir noslēdzis pārbaudes laika līgumu ar EHC “Winterthur” klubu, kas spēlē pēc spēka Šveices otrajā līgā (SL).

Vairākus gadus Nils Sējējs spēlēja Ženēvas U-20 komandā, bet aizvadītajā sezonā uzbrucējs kopā ar savu brāli Nauri parakstīja līgumu ar “Servette” pieaugušo komandu, kura spēlē Šveices augstākajā līgā.

Ženēvas “Servette” uzbrucēju izīrēja līgu zemāk esošajam “La Chaux-de-Fonds” klubam, kurā 43 spēlēs hokejists guva trīs vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Nils Sējējs, Hokejazinas.com
Nils Sējējs / FOTO: Pascal Humbert

“Gatavojos jaunajai sezonai un trenējos kopā ar “Winterthur” klubu. Esmu noslēdzis ar klubu pārbaudes laika līgumu un līdz sezonas sākumam būšu kopā ar komandu. Pēc pārbaudes spēlēm jau varēs skatīties, kādas ir iespējas palikt klubā līdz sezonas beigām. Šveicē ierados jūlija beigās, taču tobrīd galvenais treneris, kurš ir soms, vēl nebija ar komandu. Komanda ir gados jauna, un tajā ir maz leģionāru.

Vintertūra, iespējams, ir nedaudz vajāka komanda nekā “La Chaux-de-Fonds”, taču man būs iespēja šeit sevi labāk parādīt un tikt pie lielāka spēles laika. Jāteic, ka šim klubam nav oficiāls fārmklubs Šveices augstākajā līgā, taču man ir iespēja uztaisīt B licenci, ja nepieciešamības gadījumā vajadzēs pievienoties kādam augstākās līgas klubam. Šveicē vairāki spēlētāji šādu praksi jau ir pielietojuši.

Uzbrucējs teic, ka starpsezonā bija vēl daži piedāvājumi karjeras turpināšanai arī ārpus Šveices, taču tie nebija tik iespaidīgi, lai parakstītu līgumu. Nilam ir Šveices hokeja licence un viņš nav ārzemnieka statusā, līdz ar to Šveices klubiem ir līguma parakstīšana ar latvieti neaizņem leģionāra vietu.

“Ja Šveicē nebūtu, kur spēlēt, tad gadu nospēlētu citur un atgrieztos atpakaļ. Pēc aizvadītās sezonas, kad nepaveicās ar treneri un netiku pie liela spēles laika, šovasar ir grūtāk atrast klubu. Ceru, ka pēc pārbaudes laika līguma beigām noslēgšu to arī līdz sezonas izskaņai. Vēlējos atrast vietu, kur ir labi dzīvošanas apstākļi un arī man tiek dots liels spēles laiks. Dažreiz ir labāk paiet vienu soli atpakaļ, lai vēlāk spertu divus uz priekšu.

Ar Ženēvas klubu sarunās nepiedalījos, tas bija aģenta darbs, taču kopumā ar organizāciju man palika labas attiecības. Klubs vēlējās, lai ar brāli paliekam vēl vienu sezonu pie viņiem un nākotnē varētu skatīties, kādas ir mūsu iespējas tur, tomēr tagad centīšos nostabilizēties otrajā līgā, tikai citā komandā.

Šī būs pirmā sezona, kad ar brāli nebūsim vienā komandā. Pērn jau pārbaudes spēlē mēs spēlējām viens pret otru, bet jaunajā sezonā varbūt pirmo reizi dzīvē mēs tiksimies aci pret aci arī oficiālā spēlē, un tas būs brāļu derbijs,” sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja uzbrucējs.

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)