SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Nauris Sējējs: Šveices hokeja licence man ir liels pluss

Nauris Sējējs, Hokejazinas.com

Nauris Sējējs | FOTO: Pascal Humbert

Latvijas hokejists Nauris Sējējs sarunā ar “Hokejazinas.com” pastāstīja par gaidāmo sezonu un nokļūšanu jaunā komandā Kūsnahtas “Lions”, kura spēlē pēc spēka Šveices otrajā līgā (SL).

Nauris Sējējs (21) Šveicē spēlē kopš 2016. gada, kad pirmoreiz pievienojās Ženēvas junioru komandai. Vairāku gadu laikā aizsargs spēlēja kluba U-20 komandā, bet aizvadītajā sezonā parakstīja līgumu ar Ženēvas pieaugušo komandu, kura spēlē augstākajā līgā.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Servette” klubs aizsargu izīrēja līgu zemāk esošajam “La Chaux-de-Fonds” klubam, kurā 40 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

“Šovasar diezgan ātri ar kluba pārstāvjiem sakontaktējos un viņi bija ieinteresēti mani redzēt savās rindās. Bija variants sezonas sākumā palikt un patrenēties ar Ženēvas klubu, taču reālu piedāvājumu viņi neizteica. Klubs ieteica vēl vienu sezonu nospēlēt otrajā līgā “La Chaux-de-Fonds” rindās un sacīja, ka varbūt sezonas laikā mani izsauks uz lielo komandu, taču, ņemot vērā, ka piedāvājumu izteica Cīrihes “Lions” fārmklubs, izvēlējos doties prom no Ženēvas.

Vēlējos palikt Šveicē, jo šeit dzīvoju jau sešus gadus. Esmu ieguvis Šveices spēlētāja licenci un neskaitos ārzemnieks. Jau no sākuma mans mērķis bija karjeru veidot Šveicē. Patlaban spēlētājiem ir ļoti grūti atrast darbu Eiropā, tādēļ Šveices hokeja licence man ir liels pluss. Tas atļauj klubam mani sastāvā iesaistīt kā vietējo spēlētāju. Viena licence man būs otrajā līgā, savukārt otra – NLA pie Cīrihes kluba, kurš mani var jebkurā brīdi izsaukt uz komandu.

Pērn man bija pirmā sezona pieaugušo hokejā un rēķinājos, ka mani uz augšu,visticamāk, nesauks, lai gan bija reizes, kad varēja pasaukt. Uzskatu, ka ir iespējas nākamsezon tikt NLA, jo Cīrihes klubam būs spēles arī Čempionu līgā,” norāda aizsargs.

Nauris Sējējs teic, ka netur ļaunu prātu uz Ženēvas klubu, kurš aizsargu savās rindās vairs īsti nevēlējās paturēt.

“Visticamāk, ka palikšu kontaktā ar Ženēvu un nav izslēgts, ka es kādreiz varētu atgriezties tur. Kad ieradāmies Ženēvā, sākumā kluba ģenerālmenedžeris bija Kriss Maksorlijs, kurš pieaicināja mani un brāli, kā arī Sandi Smonu un Denisu Smirnovu. Tagad ir jauns ģenerālmenedžeris un, iespējams, ka viņam ir citi plāni un redzējums.

Zinu, ka Kūsnahtas “Lions” rindās parasti ir uzaicināti labi leģionāri, jo klubam svarīgi parakstīt līgumus ar labiem ārzemniekiem, kas būtu spējīgi aizvietot spēlētājus NLA. Nākamsezon komandā būs labs somu uzbrucējs [Jarno Karki], kurš pērn bija Somijas kluba Pori “Assat” kapteinis. Sastāvā būs arī pieredzējis zviedrs [Viktors Bekmans], kurš šeit jau spēlējis vairākas sezonas.

Komanda vienmēr ir gados jauna un tajā tiek iespēlēti arī gados jaunāki spēlētāji. Tas man varētu būt pluss, jo ceru tikt pie lielāka spēles laika. Šī man būs otrā sezona un gaidu arī vairāk pats no sevis,” sarunā ar “Hokejazinas.com” izteicās aizsargs.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)