Mūsējie rezultatīvi 2. līgā: Andersonam 0+2, Sējējam 1+1, Dukuram 0+1

Toms Andersons, Hokejazinas.com
Toms Andersons #91 | FOTO: Mārtiņš Lācis

Šovakar vairākas komandas aizvadīja jaunās sezonas spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” izbraukumā tikās ar HC “Thurgau” un uzvarēja ar 2:0. Abi vārti tika gūti trešajā periodā.

Andersons šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja lietderību “+1”.

Smons bija otrās maiņas aizsargs un 21 minūtē izdarīja divus metienus un nopelnīja koeficientu “+2”.

Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” savā laukumā tikās ar Darela Dukura pārstāvēto EHC “Chur” un uzvarēja ar 2:1.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 15 minūšu laikā izdarīja vienu metienu.

Dukurs bija otrās maiņas uzbrucējs un atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā izdarīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu un nopelnīja koeficientu “+1”.

Citā mačā Roberta Cjunska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Sierre“ izbraukumā tikās ar EHC “Basel” un zaudēja ar 2:6.

Cjunskis spēlēja ceturtajā maiņā un astoņās minūtēs izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja “-1”.

Ķēniņš bija pirmās maiņas uzbrucējs un 16 minūtēs nopelnīja koeficientu “-4”.

Tikmēr citā mačā latviešu aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvētā Kīsnahtas “Lions” izbraukumā ar 4:2 pārspēja Belinconas “Snakes”.

Sējējam aizvadītajā spēlē gūti vārti un rezultatīva piespēle. Aizsargs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā veica divus metienus, bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja lietderību “+2”.

Bukarts palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucējs 13 minūtēs izdarīja trīs metienus un nopelnīja vienu noraidījumu.