Mūrnieka 2+1 palīdz sagraut Lipsberga komandu, vārti arī Mintautišķim (VIDEO)

Šovakar Alpu hokeja līgā spēles aizvadīja pieci Latvijas hokejisti.

Šobrīd Alpu līgā komandas ir sadalījušās divās daļās. “Winners stage” spēlē komandas, kas pamatturnīrā iekļuva labāko sešiniekā, taču “Losers stage” cīnās komandas, kas regulārajā turnīrā ierindojās starp 7. un 16. vietu.

Winners stage

Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 7:0 (1:0, 4:0, 2:0) sagrāva Roberta Lipsberga “EC Bregenzerwald”.

Mūrnieks izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs 2. perioda ssestajā un septītajā minūtē pārspēja pretinieku vārtsargu.

Mūrnieks 23 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. Bet astoņās “Winners stage” spēlēs viņa kontā divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Lipsbergs ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.

Lipsbergs rezultatīvi asistēja komandas pirmajos vārtos septītajā minūtē.

Šosezon Lipsbergs 30 spēlēs sakrājis 54 (22+32) punktus, taču astoņos “Winners stage” mačos guvis četrus vārtus un atdevis piecas piespēles.

“EC Red Bull Juniors” ar 13 punktiem astoņās spēlēs ieņem 3. vietu, bet “EC Bregenzerwald” ar astoņās spēlēs iegūtiem astoņiem punktiem ieņem pēdējo, 6. vietu.

Losers stage (A grupa)

Uzbrucēju Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” viesos ar rezultātu 6:4 (1:1, 2:0, 3:3) apspēlēja Ješenices “Acroni”.

Mintautišķis sestajā minūtē realizēja vairākumu, panākot 1:1. Šajā vārtu guvumā viņam rezultatīvi asistēja Freidenfelds. Abi uzbrucēji spēlēja trešajā maiņā.

Šosezon Mintautišķis 30 Alpu līgas spēlēs sakrājis 34 (16+18) punktus, bet “Losers stage” 13 (8+5) punktus pēc septiņām spēlēm. Freidenfeldam 11 spēlēs pieci vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles, taču “Losers stage” septiņās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

Visbeidzot aizsarga Artūra Brikmaņa Lincas “Steel Wings” savā laukumā ar 1:4 (0:0, 0:2, 1:2) piekāpās “HC Gherdeina”.

Brikmanis, spēlējot otrajā aizsargu pārī, punktus nespēja gūt.

Brikmaņa kontā deviņas rezultatīvas piespēles 30 spēlēs. Aizsargs aizvadīja septīto “Losers stage” maču.

“HK Celje” ar 11 punktiem septiņās spēlēs ieņem 4. vietu, taču “Steel Wings” ar sešiem punktiem septiņos mačos ierindojas pēdējā, 5. pozīcijā.