Mintautišķis uguņo uzvarā, Bičevskim vārti debijā Slovēnijā

Slovēnijas hokeja līgā šovakar otrās kārtas mačus aizvadīja divi Latvijas uzbrucēji – Mikus Mintautišķis un Māris Bičevskis.

Mintautišķa pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) viesos pārspēja Kraņas “Triglav”.

Mintautišķis pirmā perioda vidū panāca 1:1. Otrās trešdaļas 9. minūtē palīdzēja realizēt skaitlisko vairākumu un izvirzīties vadībā 3:2, bet trešajā periodā asistēja vairākumā komandas ceturtajos vārtos.

“HK Celje” ar vienu punktu pēc divām spēlēm otrajā kārtā ieņem 3. vietu.

Šosezon Slovēnijas čempionātā Mintautišķis deviņās spēlēs sakrājis septiņus punktus (5+2). Papildus tam, Alpu hokeja līgā 22 mačos spējis tikt pie 29 (16+13) punktiem.

Citā mačā Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija” viesos ar (2:1, 0:1, 2:1) apspēlēja Ješenices “Acroni”.

Bičevskis atzīmējās ar vārtu guvumu, pirmā perioda 7. minūtē dubultojot “Olimpija” pārsvaru – 2:0.

Šī Bičevskim kļuva par pirmo spēli Slovēnijas līgā. Taču 25 spēlēs Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) šosezon ticis pie sešiem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Olimpija” ar pieciem punktiem divās 2. kārtas spēlēs ieņem otro vietu.