Miks Lipsbergs uguņo Igaunijas līgā pret OHL komandu

Igaunijas “Unibet” hokeja līgas spēlē vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā Tartu “Valk 494” ar rezultātu 6:3 (1:2, 3:1, 2:0) apspēlēja Tallinas “Panter”.

“Valk 494” spēlē seši Latvijas hokejisti – vārtsargs Ervīns Muštukovs, aizsargi Aleksejs Popovs, Didzis Jansons un uzbrucēji Miks Lipsbergs, Kaspars Saulietis, Ņikita Zantmans. Šobrīd Muštukova, Popova un Zantmana licences ir anulētas, sakarā ar spēlētāju dalību pasākumā Krievijā.

Lipsbergs šajā spēlē izcēlās ar četriem vārtu guvumiem un četrām soda minūtēm. Jansons atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Saulieša kontā viena piespēle un divas soda minūtes.

Lipsbergs šosezon sakrājis 43 (19+24) punktus 14 spēlēs un ir līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs. Jansons 12 reizes rezultatīvi asistējis. Saulietis atzīmējies ar 29 (17+12) punktiem 15 spēlēs, bombardieru sarakstā ierindojoties 5. vietā.

“Valk 494” ar 22 punktiem 15 spēlēs ieņem 2. vietu līgā, bet “Panter” ar diviem punktiem 16 mačos ierindojas pēdējā, 5. pozīcijā.

“Panter” ikdienā spēlē Optibet hokeja līgā (OHL), kur šobrīd Play-off cīnās ceturtdaļfinālā. Igaunijas līgas mačos piedalās otrais sastāvs.