Mickevičam un Vīgneram pa golam, Šišļaņņikovs rezultatīvs latviešu derbijā

Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlēs vairāki Latvijas hokejisti devās laukumā.

Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruēnas “Dragons” ar 4:1 apspēlēja Kristapa Bazeviča Briankūnas “Diables de Rouges”. Vīgners atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Vīgners trešajā periodā vairākumā panāca 3:1. Šosezon Vīgners 18 spēlēs sakrājis 21 (8+13) punktu.

Artūrs Mickevičs atzīmējās ar vārtu guvumu Nīcas “Aigles” zaudējumā pret Anžēras “Ducs” ar 4:5 (2:2, 2:2. 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos. Mickevičs guva savas komandas ceturtos vārtus, izceļoties 2. perioda pēdējā minūtē, realizējot vairākumu. Šosezon Mickevičs 21 spēlē sakrājis 19 (9+10) punktus.

Gapas “Rapaces” sastāvā Oļegs Šišļaņņikovs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli pret Emīla Ģēģera pārstāvēto komandu Mulhauzas “Scorpions” (5:3). Šosezon Šišļaņņikovs 20 spēlēs ticis pie 18 (5+13) punktiem.