Merzļikins stājas Korpisalo vietā un izcīna uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Kalgarī “Flames” vienību.

Jau pirmās trešdaļas otrajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine atklāja mača rezultātu.

Starp pirmo un otro periodu Kolumbusas vienība paziņoja, ka Jonass Korpisalo guvis ķermeņa lejasdaļas savainojumu, kā rezultātā vārtos stājās Elvis Merzļikins. Otrās trešdaļas trešajā minūtē Ēriks Robinsons dubultoja “Blue Jackets” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 18. minūtē Marks Stouns vienīgo reizi pārspēja Merzļikinu, bet Šons Kuralijs 24 sekundes pirms noslēdzošās svilpes pielika punktu mačam.

Elvis Merzļikins atvairīja 19 no 20 “Flames” metieniem, bet Jonass Korpisalo tika galā ar visiem 12 raidījumiem. Jakubs Markstrēms apstādināja 24 no 26 “Blue Jackets” metieniem.

Merzļikins šosezon 12 spēlēs ticis galā ar 86,2% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 4,82 vārtus, bet “Blue Jackets” ar 20 punktiem 26 spēlēs ierindojas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Kolumbusas “Blue Jackets” 12. decembrī mājās plkst. 1:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings”.