Merzļikins: Gribēju pēdējo reizi paturēt vecmāmiņas roku, taču nepaspēju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins izteicās par savas vecmāmiņas Lidas došanos aizsaulē.

11. martā Merzļikins pameta “Blue Jackets”, lai dotos uz Rīgu apraudzīt smagi slimo vecmammu, taču kamēr bija ceļā, vecmamma devās aizsaulē.

“Es nepaspēju, lidojuma laikā vecmāmiņa devās mūžībā. Kad nolaidos Rīgā un ieraudzīju brāli, uzreiz sapratu, ka neesmu paspējis. Brālis nekad nav spējis neko noslēpt un jau bija asarās. Es mentāli biju sagatavojies, ka varu nepagūt,” bēdīgi stāsta Merzļikins.

Lida bija Merzļikina tēva Vjačeslava mamma. Elvja tētis pazuda, kad hokejistam bija vien trīs gadi. Tiek uzskatīts, ka Vjačeslavs nomira.

“Ar brāli devāmies pie manas tantes – vecmāmiņas meitas – un kavējāmies atmiņās. Manai tantei bija grūti, viņa zaudēja mammu. Viņai ir vīrs, bet pārāk daudz ģimenes locekļu nav palicis. Tas, ko es varēju darīt, ir būt tuvumā un runāties. Es pateicu, lai pasaka, kas ir vajadzīgs un es parūpēšos. Mēs kopā braukājām no vienas pilsētas malu uz otru un atpakaļ,” teica Elvis sarunā ar “The Hockey Writers“.

Merzļikins bija prom no “Blue Jackets” nepilnas divas nedēļas, nesen atgriežoties komandas rīcībā.

“Esmu ļoti pateicīgs komandai, ģenerālmenedžerim Jarmo Kekelainenam un prezidentam Džonam Deividsonam, ka palaida mani,” dalījās Merzļikins.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: The Hockey Writers

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)