Merzļikinam savainojums, “Blue Jackets” uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:4 (1:0, 1:2, 2:2, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Filadelfijas “Flyers” vienību.

Pirmā perioda 13. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Šons Kuralijs atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda sestajā minūtē Kolumbusas komandas kapteinis Būns Dženers vairākumā dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Kevins Heizs samazināja “Blue Jackets” pārsvaru līdz minimumam, bet Noa Keitss 13. minūtē izlīdzināja rezultātu. Merzļikins šajā vārtu zaudējumā guva savainojumu un pameta maču. Latvijas vārtsarga vietā stājās Jonass Korpisalo.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Būns Dženers ar saviem otrajiem vārtiem mačā atjaunoja “Blue Jackets” pārsvaru, bet vien 13 sekundes vēlāk Ēriks Robinsons palielināja pārsvaru līdz divām ripām.

“Blue Jackets” pārsvaru noturēt neizdevās – trešā perioda piektajā minūtē Niks Sīlers guva trešos “Flyers” vārtus, bet Treviss Koneknijs desmitajā minūtē vairākumā panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā Kolumbusas klubam uzvaru izrāva aizsargs Vladislavs Gavrikovs.

Elvis Merzļikins pirms savainojuma atvairīja 15 no 17 “Flyers” metieniem, bet Jonass Korpisalo tika galā ar 18 no 20 atlikušajiem raidījumiem. Kārters Hārts atvairīja 28 no 33 “Blue Jackets” metieniem.

Merzļikins šosezon deviņās spēlēs ticis galā ar 86,4% pretinieku metienu, kā arī vidēji mačā ielaidis 4,74 vārtus.

“Blue Jackets” ar 11 punktiem 15 spēlēs ierindojas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Kolumbusas klubam mājās 18. novembrī plkst. 2:00 pret Monreālas “Canadiens”.