Melnalksnis asistē uzvaras vārtos papildlaikā, Andersonam kārtējais rezultatīvais mačs

Latviešu uzbrucēji Toms Andersons un Rihards Melnalksnis otrdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Šveices pēc spēka 2. līgā (SL).

Toma Andersona pārstāvētā ”La Chaux-de-Fonds” mājās ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0) sagrāva ”Visp”.

Latvijas izlases uzbrucējs pirmās trešdaļas pēdējā minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja laukuma saimniekiem atklāt mača rezultātu.

Andersons laukumā pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu, zaudējot savā vienīgajā iemetienā, nopelnot četras soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 43 spēlēs ir sakrājis jau 62 (17+45) punktus.

Riharda Melnalkšņa rezultatīvā piespēle palīdzēja Kūsnahtas ”Lions”, kuras sastāvā laukumā devās arī aizsargs Nauris Sējējs, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 1:0) uzveikt Tičīno ”Rockets”.

Latviešu uzbrucējs 65. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Melnalksnis 19 minūtēs un 47 sekundēs trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietoksni, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 11 no 22 (50%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

23 gadus vecais hokejists 41 mačā ticis pie 26 (12+14) punktiem.

Tikmēr Sējējs nospēlēja 19 minūtes un 52 sekundes, izpildot vienu metienu pa vārtiem, bloķējot trīs sāncenšu metienus un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā ”Langenthal”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) atzina ”Sierre” pārākumu.

Egle 22 minūšu un 47 sekunžu laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, zaudēja visos astoņos iemetienos, kuros piedalījās, un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf