Melnalksnim pirmie vārti sezonā; vārtu guvums arī Sējējam

Šovakar vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas aizvadīja spēles Šveices pēc spēka 2. hokeja līgā jeb Sky Swiss League.

Latviešu hokejistu Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” savā laukumā tikās ar aizsarga Naura Sējēja un uzbrucēja Rodžera Bukarta pārstāvēto Kīsnahtas “Lions”. Graujošu uzvaru ar 8:2 izcīnīja Lašodefonas klubs.

Andersons šajā spēlē spēlēja pirmajā maiņā un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējam 17 minūšu laikā viens metiens, viens bloķēts metiens un koeficients “+2”.

Smons bija trešās maiņas aizsargs un 17 minūtēs bloķēja divus metienus, kā arī nopelnīja “+1”.

Sējējs aizvadītajā spēlē bija otrās maiņas aizsargs un guva vienus vārtus. 20 minūšu laikā viņam divi bloķēti metieni, divi metieni pa vārtiem, kā arī koeficients “-2”.

Bukarts šajā mačā palika ārpus pieteikuma.

Riharda Melnalkšņa pārstāvēt EHC “Olten” savā laukumā tikās ar Belinconas “Snakes” un uzvarēja ar rezultātu 3:2.

Melnalksnis bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 13 minūtēs guva vienus vārtus, izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu, kā arī nopelnīja “+1”.

Citā mačā Roberta Cjunska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Sierre“ izbraukumā tikās EHC “Winterthur” un uzvarēja pagarinājumā ar 2:1.

Cjunskis bija ceturtās maiņas uzbrucējs un astoņu minūšu laikā statistikā neatzīmējās.

Ķēniņš palika ārpus pieteikuma.

Uzbrucēja Darela Dukura pārstāvētā EHC “Chur” savā laukumā tikās ar EHC “Basel” klubu un piekāpās ar 3:4.

Dukurs šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un 17 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī uzvarēja četrus no deviņiem iemetieniem.