Melnalksnim divi punkti Šveices otrajā līgā, rezultatīvs arī Krastenbergs

Šovakar Lavijas uzbrucēja Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) komanda “EHC Olten“ mājās ar rezultātu 5:4 (3:2, 2:1, 0:1) pārspēja Toma AndersonaSanda Smona un Renāra Krastenberga “La Chaux-De-Fonds” vienību.

Melnalksnis 13 minūtēs un 39 sekundēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un atstāja laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs šosezon sešās spēlēs nopelnījis divus punktus (0+2), bet “EHC Olten” ar 14 punktiem sešos mačos ierindojas otrajā vietā līgā.

Krastenbergs šajā mačā precīzi 16 minūtēs nopelnīja piespēli, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, tika pie divām soda minūtēm un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Andersons 17 minūtēs un 36 sekundēs pa vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Andersons sešās spēlēs punktus nopelnījis vienu punktu (0+1), Krastenbergam sešos mačos pieci punkti (3+2), bet Smons, kurš dziedē traumu, laukumā vēl nav devies.

“La Chaux-De-Fonds” ar deviņiem punktiem sešās cīņās ierindojas septītajā vietā līgā.

Citā mačā Riharda Puides un Darela Dukura Bellinconas “Rockets” ar rezultātu 1:5 (1:2, 0:0, 0:3) viesos piekāpās Martiņjī “HCV Red Ice” vienībai.

Puide šajā spēlē 21 minūtē un 23 sekundēs bloķēja divus pretinieku metienus un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dukurs 11 minūtēs un 49 sekundēs arī bloķēja divus metienus, kā arī nokāpa no ledus ar neitrālu lietderības koeficientu.

Puide sešās spēlēs nopelnījis trīs punktus (1+2), bet Dukurs sešos mačos ticis pie viena punkta (0+1).

“Rockets” sešās cīņās tikuši pie viena punkta un atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā līgā.