Melnalkšņa “Olten” sagrauj pēdējā vietā esošo “Rockets”

Šovakar Šveices pēc spēka otrajā līgā  (SL) notika tikai viena spēle, kurā piedalījās latviešu hokejistu pārstāvētie klubi.

Bellinconas “Rockets” (Rihards PuideDarels Dukurs) savā laukumā tikās ar  “EHC Olten”, kuras rindās spēlē Rihards Melnalksnis. Uzvaru aizvadītajā spēlē ar rezultātu 7:1 izcīnīja “Olten” kluba hokejisti.

Abas komandas turnīra tabulā ieņem pretējas pozīcijas – “Olten” hokejisti ir pirmajā vietā, tikmēr “Rockets” pēdējā. Un to arī apliecināja aizvadītā spēle.

Pēc pirmā perioda viesi bija vadībā ar 2:0, pēc otrās trešdaļas ar 6:1, bet trešajā trešdaļā viesi guva vēl vienus vārtus.

Uzvarētāju rindās Melnalksnis spēlēja otrajā maiņā, uz ledus pavadot gandrīz 17 minūtes. Latvietis punktus šajā spēlē neguva, bet izdarīja piecus metienu pa pretinieku vārtiem.

Tikmēr Dukurs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 18 minūtēm, bet Puide – 16 minūtes un septiņas sekundes. Arī viņi rezultativitātes punktus nenopelnīja.