Melnalkšņa “EHC Olten” nonāk uzvaras attālumā no Šveices otrās līgas fināla

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) pusfināla kārtas piektajā mačā Latvijas uzbrucēja Riharda Melnalkšņa “EHC Olten“ komanda ar rezultātu 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) mājās pārspēja Naura Sējēja Kūsnahtas “Lions” vienību.

Melnalksnis šajā spēlē 11 minūtēs un 28 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrāli lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 43 spēlēs guva vienus vārtus un atdeva desmit rezultatīvas piespēles, bet astoņās Play-off cīņās hokejists nopelnījis divas piespēles.

Tikmēr Sējējs šajā cīņā 15 minūtēs un astoņās sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Regulārajā sezonā 28 spēlēs aizsargs guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet 11 Play-off mačos hokejists guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“EHC Olten” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2. Sērijas sestā spēle norisināsies Kūsnahtā 12. martā plkst. 21:00 pēc Latvijas laika.