Meija 59. minūtē izrauj papildlaiku, taču ”Ducs” bullīšos piekāpjas Bunča ”Nitra” (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Gints Meija sestdien izcēlās ar gūtiem vārtiem Kontinentālā kausa izcīņas finālturnīra otrajā mačā pret uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto ”Nitra”, taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba komandu no zaudējuma.

Meijas pārstāvētā Anžēras ”Ducs” pamatlaika izskaņā, gūstot divus vārtus 39 sekunžu intervālā, atspēlējās no 0:2, tomēr beigās pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās bez Bunča spēlējošajai ”Nitra”.

Tieši Meija minūti un 28 sekundes pirms pamatlaika beigām guva komandas otros vārtus un izrāva neizšķirtu (2:2). Latvijas izlases bijušais uzbrucējs mača gaitā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

”Nitra” šī bija otrā uzvara divās Kontinentālā kausa finālturnīra spēlēs. Atgādināsim, ka Slovākijas Ekstralīgas klubs turnīra ievadā ar 5:3 apspēlēja Itālijas komandu ”Asiago”. Buncis iepriekšējā uzvarā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Tikmēr ”Ducs” piedzīvoja pirmo zaudējumu divās spēlēs. Meijas pārstāvētā komanda turnīra ievadā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 uzveica Kārdifas ”Devils”.

”Nitra” šobrīd ar pieciem punktiem divās spēlēs ir Kontinentālā kausa finālturnīra līdere. Tikmēr ”Ducs” ar četriem punktiem divos mačos atrodas otrajā vietā.

Svētdien (15. janvārī) tiks aizvadītas pēdējās divas spēles Kontinentālā kausa finālturnīrā. Bunča pārstāvētā ”Nitra” pulksten 15:00 tiksies ar ”Devils”, bet Meijas pārstāvētā ”Ducs” 18:30 aizvadīs maču pret ”Asiago”.

Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības nākamajā sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF