Masaļskis: Var redzēt, ka Merzļikins atguvis pārliecību

Latvijas hokeja izlases leģendārais vārtsargs Edgars Masaļskis sarunā ar raidījumu “Bufete” paudis viedokli par Elvja Merzļikina spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandā Kolumbusas “Blue Jackets”.

Merzļikins NHL iesācis savu piekto sezonu NHL. Šosezon Merzļikins divās spēlēs atvairījis 95% metienu un ielaidis vidēji 1,84 ripas spēlē.

“Elvim bija vajadzīgs restarts un pašam jāveic pārmaiņas, gatavošanās process bija jāpamaina. Varbūt viņam arī publiskais tēls ir nedaudz jāpiezemē. Zinām, kāds ir Elvis, ar pārliecību vienmēr ļoti augstā līmenī, tomēr ja tu, paužot pašpārliecinātību sāc neķert ripas, tad tas divkārt spēcīgi nāk atpakaļ.  Domāju, ka ar to gan jau viegli nav sadzīvot un tikt galā, jo no vienas spēles uz otru tev nesanāk, slīksti bedrē, tu it kā runā skaļi, bet iekšējas pārliecības nav, tad tas ir pats grūtākais moments, tad vārtsargam tās ir beigas. Vārtsargs nevar spēlēt ar kaut nelielu iekšēju nedrošību,” uzskata Masaļskis.

Aizvadītā sezona Merzļikinam izvērtās visai nesekmīgi. Kopumā viņš 30 spēlēs tika galā ar 87,6% pretinieku metieniem, kā arī vidēji mačā ielaida 4,23 vārtus. Pēc sezonas “Blue Jackets” atlaida galveno treneri un vārtsargu treneri Meniju Legasī, ar kuru Merzļikins draudzējās.

“Es gan ticu, ka Elvis atjaunosies. Skatoties uz viņa ķermeņa valodu šīs sezonas pirmajās spēlēs, var redzēt, ka viņam pārliecība ir atpakaļ. Šeit gan ir vajadzīgs veiksmes stāsts sadarbībā ar laukuma spēlētājiem, lai komanda notic sev, jo ne jau tikai Elvim bija problēmas – visai komandai tādas bija. Viņiem, kā kolektīvam ir jāsaiet kopā un jāveido ģimeni.

Bet par Elvi es neuztrauktos, tur viss būs kārtībā. Viņš ir pieaudzis cilvēks, tāpēc viņš [vasarā] palika Amerikā, nebrauca uz Latviju un gatavojās, saprotot to, ka mūžīgi nevar būt nestabils. Tas, ka Elvis neatbrauca palīgā izlasei, tikai parāda to, ka viņš nopietni attiecās pret to, ko viņš dara un nopietni gatavojās šai sezonai,” pauda Masaļskis.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 21. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Kalgari “Flames” klubu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: "YouTube" raidījums "Bufete"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)