Masaļskis: Man tika piedāvāts spēlēt Portugāles komandā

Bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Masaļskis saņēma piedāvājumu spēlēt Spānijas hokeja līgas Portugāles komandā “HC Porto”, pavēstīja podkāstā “FaceOff“.

Masaļskis noslēdza hokejista karjeru pēc 2016./17. gada sezonas.

Iepriekš ziņojām, ka aizsargs Oskars Bārtulis atsāka karjeru, pievienojoties “HC Porto”. Kopā ar Bārtuli komandas sastāvā atrodami deviņi Latvijas hokejisti – vārtsargi Uldis Čalpa un Reinis Kukuls, aizsargi Niks Apsītis un Pauls Zvirbulis, kā arī uzbrucēji Jānis Bērziņš, Romāns Glazkovs, Ēriks Ozollapa un Edgars Svencis.

“Man “Whatsapp” ir neapstiprināts transfērs, man arī tur [Portugālē – Hokejazinas.com] piedāvāja spēlēt. Kaut kādi džeki, hokejisti atsūtīja, ka ir variants tur aizbraukt. Man piedāvāja piektdienas rītā lidot uz Madridi, jo viņi spēlē Spānijā, un pirmdienas vakarā lidot uz mājām. Manuprāt, tas vairāk ir tāds kā izklaides brauciens. Naudu par to nesaņemtu, taču man piedāvāja, ka viss tiktu apmaksāts, “ atklāja Masaļskis.

“Vietas tur gan tagad ir aizņemtas, tā kā vairs tur vairs spēlēt nevarēšu. Bet, ja man nebūtu ko darīt, varbūt būtu piekritis.

Pieļauju, ka ne tikai Bārtulis tur brauks, ar laiku vēl kādi zināmi latvieši tur parādīsies,” savas domas atklāj Masaļskis.

Kopš 2017. gada Masaļskis strādā par treneri, dodoties uz trīs pasaules čempionātiem un diviem U-20 pasaules čempionātiem. Šosezon Masaļskis ir Latvijas U-16 līgas komandas “Baltijas Vilki U16” trenera asistents.

Spēlētāja lomā Masaļskis pārstāvēja Latvijas izlasi 15 PČ un četrās Olimpiskajās spēlēs, kā arī spēlēja KHL, Šveicē, Zviedrijā, Slovākijā, Čehijā, Vācijā un Baltkrievijā.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: "FaceOff" podkāsts

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)