Marenim divi punkti Zviedrijā, Golovkovam ”-2” pret bijušo klubu

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings”, spēlējot mājās, pēcspēles metienos ar 3:4 (2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās “IF Bjorkloven”.

Latvijas hokejists 105. sekundē palīdzēja “Vikings” atklāt mača rezultātu, bet trešā perioda ievadā Marenis asistēja arī komandas trešajā vārtu guvumā.

Marenis 23 minūtēs un 49 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 13 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 25 punktiem 15 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Tikmēr Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” viesos ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) atzina “Sodertalje” pārākumu.

Golovkovs uz ledus pavadīja 14 minūtes un 37 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 15 spēlēs izcēlies ar vieniem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 15 punktiem ierindojas vien 13. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan