Marenis turpina punktu sēriju, Indrašis un Čukste rezultatīvi latviešu derbijā

Latvijas izlases hokejisti Rihards Marenis, Miks Indrašis un Kārlis Čukste šovakar atzīmējās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (1:1, 2:0, 0:2, 0:1) piekāpās “BIK Karlskoga”.

Latvijas uzbrucējs 16. minūtē izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Vikings” pirmajā vārtu guvumā.

Marenis 17 minūtēs un 32 sekundēs atzīmējās ar diviem spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs bija rezultatīvs jau ceturtajā mačā pēc kārtas. Šosezon Marenis 15 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 28 punktiem 17 mačos ieņem sesto vietu līgā.

Savukārt Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” izbraukumā ar 5:2 (1:1, 3:0, 1:1) apspēlēja Filipa Bunča pārstāvēto “Vasterviks IK”.

Abi “Brynas IF” pārstāvošie latvieši asistēja komandas trešajos vārtos.

Čukste uz ledus pavadīja 15 minūtes un 16 sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 16 spēlēs atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis 17 minūtēs un 22 sekundēs izdarīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 16 mačos guvis četrus vārtus un deviņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Uz “Brynas IF” rezervistu soliņa šajā mačā atradās Latvijā dzimušais vārtsargs Kristers Šteinbergs, kurš ir pārstāvējis Dānijas izlasi vairākos turnīros. Šteinbergs bija pieteikts šim mačam kā rezerves vārtsargs.

Pretinieku rindās Buncis laukumā pavadītajās 19 minūtēs un deviņās sekundēs reizi meta pa vārtiem, uzvarēja desmit no 20 (50%) iemetieniem, izpildīja divus spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Uzbrucējs 18 spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem.

“Brynas IF” ar 34 punktiem 16 mačos šobrīd ir līgas vicelīdere, bet “Vasterviks IK” ar 17 punktiem 18 spēlēs ieņem pirmspēdējo pozīciju līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan