Marenis rezultatīvs ”Vikings” uzvarā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šodien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings”, spēlējot mājās, bullīšos ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja trešajā vietā esošo “Sodertalje”.

Latvijas hokejists 39. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja Maksima Semjonova vārtu guvumā. Maksims ir bijušā Latvijas izlases uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls.

Marenis 23 minūtēs un deviņās sekundēs izpildīja piecus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs šosezon 43 spēlēs guvis 13 vārtus un atdevis 19 rezultatīvas piespēles.

“Vikings” ar 74 punktiem 50 spēlēs ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Mareņa pārstāvētā komanda aizvadīs 6. martā, plkst. 20:00 savā laukumā uzņemot “BIK Karlskoga”.