Marenis iemet no nulles leņķa un svin uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) tika aizvadīta tikai viena spēle, kurā laukumā devās arī latviešu hokejists Rihards Marenis.

Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās tikās ar “IF Bjorkloven” vienību un izcīnīja uzaru ar rezultātu 4:2.

Marenis aizvadītajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un trešā perioda 15. minūtē skaitliskajā vairākumā guva savas komands ceturtos vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 32 spēlēs guvis 12 vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā “Vikings” ar 54 punktiem ieņem sesto vietu, savukārt līderi ar 68 punktiem ir Jevles “Brynas” hokejisti.