Marenis atgriežas laukumā un izdara divus metienus

Vācijas pēc spēka 2. līgas (DEL2) komanda Krimmičavas “Eispiraten”, kurā spēlē latviešu uzbrucējs Rihards Marenis, svētdien aizvadīja sezonas kārtējo spēli.

Eispiraten” izbraukumā tikās ar Rozenheimas “Starbulls” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Pirmajā periodā 5. minūtē laukuma saimnieki pirmie atklāja rezultātu, bet neilgi pēc tam guva otros vārtus. Perioda vidū sekoja 3:0, bet 16. minūtē “Eispiraten” guva savus pirmos vārtus mačā.

Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešajā “Eispiraten” samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties nespēja.

Šis bija “Eispiraten” klubam trešais zaudējums pēc kārtas un piektais sezonā.

Marenis aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Iepriekšējā spēlē Marenis palika ārpus pieteikuma.

Turnīra tabulā Krimmičavas komanda ar četriem punktiem sešās spēlēs ieņem pēdējo, 14. vietu.