Marenis ar gūtiem vārtiem kaldina ”MoDo” uzvaru (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Mareņa un latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Ērnšeldsvīkas ”MoDo” viesos ar 6:3 (3:1, 1:2, 2:0) apspēlēja ”Mora”.

Latvijas izlases uzbrucējs pirmās trešdaļas vidū guva komandas otros vārtus un panāca 2:0. Marenim šis bija ceturtais precīzais metiens sezonā. Šosezon 20 mačos latviešu hokejists ir nopelnījis deviņus (4+5) punktus.

Marenis šoreiz izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Gudļevskis palika uz rezervistu soliņa.

Panākumu svinēja arī uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsālas ”Almtuna”, kas izbraukumā ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) pieveica ”Djurgarden”.

Golovkovs vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā ”Sodertalje” mājās ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās ”Tingsryd”.

Krastenbergs izdarīja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan