Marenim punkts, Indraša un Čukstes “Brynas” sāk Play-off ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Allsvenskan) izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla pirmajā mačā Latvijas izlases hokejistu Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” vienība ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) mājās apspēlēja Riharda Mareņa Nībro “Vikings” vienību.

Indrašis šajā cīņā 19 minūtēs un 57 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Čukste šajā spēlē 17 minūtēs un četrās sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā Indrašis 52 spēlēs nopelnīja 58 (26+32) punktus, bet Čukste 49 cīņās tika pie 13 (0+13) punktiem. Abiem hokejistiem šī bija pirmā spēle Play-off.

Visbeidzot, Marenis šajā spēlē 17 minūtēs un 51 sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Marenis regulārajā sezonā 45 spēlēs nopelnīja 33 (13+20) punktus. Trīs izslēgšanas mačos uzbrucējs ticis pie trim rezultatīvām piespēlēm.

Šī bija septiņu spēļu sērijas sērijas pirmā cīņa. Nākamo maču abas komandas aizvadīs “Brynas” mājvietā 19. martā plkst. 20:00.