Marenim pieci metieni un graujošs zaudējums “Allsvenskan” līgā

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Riharda Mareņa pārstāvētā Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komanda Nībro “Vikings” mājās ar rezultātu 0:6 (0:1, 0:3, 0:2) piedzīvoja zaudējumu Solnas “AIK” vienībai.

Marenis šajā spēlē uz ledus aizvadīja 17 minūtes un 17 sekundes, piecas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

“AIK” rindās Hat-trick Brendenam Trūkam, vārti un divas piespēles Zaionam Nībekam, trīs piespēles komandas kapteinim Ričardam Gingem, bet precīzs meriens Danielam Muzito-Bagendam un Tomam Hedbergam.

Šosezon piecās spēlēs Marenis guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Marenis iekļauts “Allsvenskan” TOP-3 nedēļas vārtu guvumu sarakstā, kā arī, ka uzbrucējs izpelnījies vietu aizvadītās nedēļas līgas simboliskajā pieciniekā.

“Vikings” šosezon piecās spēlēs nopelnījuši 12 punktus un atrodas otrajā vietā līgā.

Nākamā cīņa Mareņa vienībai paredzēta 6. oktobrī viesos plkst. 20:00 pret “BIK Karlskoga” komandu.