Marenim lielisks sniegums Zviedrijā, Buncis asistē uzvaras vārtos pret līgas līderi (VIDEO)

Latvijas hokejisti Rihards Marenis un Filips Buncis šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā hokeja līgā (Allsvenskan).

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” viesos ar 3:2 (0:0, 2:1, 1:1) pieveica “IF Bjorkloven”.

Latvijas hokejists attiecīgi 22. un 36. minūtē asistēja “Vikings” pirmajos divos vārtu guvumos.

Marenis 21 minūtē un 53 sekundēs atzīmējās ar diviem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 28 spēlēs guvis desmit vārtus un 15 reizes asistējis partneriem.

“Vikings” ar 48 punktiem 30 mačos ieņem piekto vietu līgā.

Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF” mājās ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) apspēlēja Mika Indraša pārstāvēto “Brynas”, kam šovakar diskvalifikācijas dēļ palīdzēt nevarēja Kārlis Čukste.

26 gadus vecais Buncis 12. minūtē asistēja “Vasterviks IF” otrajos vārtos.

Buncis uz ledus pavadīja 12 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā vienu reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja piecos no 11 (45%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 29 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis 16 minūtēs un 49 sekundēs izpildīja vienu metienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Uzbrucējs 29 spēlēs guvis 14 vārtus un 13 reizes asistējis partneriem.

Čukste izlaida pirmo no diviem mačiem. Latvijas izlases aizsargs varēs atgriezties laukumā 10. janvāra spēlē pret “Kalmar HC”.

Aizsargs 28 mačos atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 59 punktiem 29 spēlēs ir līgas līdere, bet “Vasterviks IF” ar 28 punktiem 29 mačos ierindojas priekšpēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Tikmēr desmit zaudējumu sēriju pārtrauca Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK”, kas savā laukumā ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) apspēlēja “Mora IK”.

Golovkovs uz ledus atradās 16 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs 29 spēlēs izcēlies ar diviem precīziem metieniem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 24 punktiem 29 mačos atrodas pēdējā vietā 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs