Marenim 1+1 Zviedrijā, Indrašis un Čukste bez punktiem graujošā uzvarā (VIDEO)

Rihards Marenis, hokejazinas.com

Rihards Marenis | Foto: Bildbyrån

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Pateicoties Mareņa rezultatīvajam sniegumam, Nībro “Vikings” mājās ar 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) apspēlēja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

30 gadus vecais Latvijas uzbrucējs septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 57. minūtē asistēja ”Vikings” pēdējā vārtu guvumā.

Marenis (trīs spēlēs 2+2) 17 minūšu un 20 sekunžu laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Tikmēr Golovkovs (trīs mačos 0+1) nospēlētajās 18 minūtēs un 34 sekundēs tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” savā laukumā ar 7:1 (3:0, 1:1, 3:0) sagrāva “Mora IK”.

Čukste (trīs spēlēs 0+0) 14 minūšu un 55 sekunžu laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Indrašis (trīs mačos 1+1) laukumā pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā tāpat kā Čukste atzīmējās ar vienu izdarītu metienu un neitrālu lietderību.

Tikmēr uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā  “Vasterviks IK” viesos ar 1:6 (0:5, 0:0, 1:1) kapitulēja “Bjorkloven”.

Buncis (trīs spēlēs 0+0) 14 minūtēs un 37 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja piecos no 12 (41,66%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.