Marenim 1+1 Zviedrijā, Indrašis un Čukste bez punktiem graujošā uzvarā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Marenis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Pateicoties Mareņa rezultatīvajam sniegumam, Nībro “Vikings” mājās ar 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) apspēlēja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

30 gadus vecais Latvijas uzbrucējs septītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 57. minūtē asistēja ”Vikings” pēdējā vārtu guvumā.

Marenis (trīs spēlēs 2+2) 17 minūšu un 20 sekunžu laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Tikmēr Golovkovs (trīs mačos 0+1) nospēlētajās 18 minūtēs un 34 sekundēs tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” savā laukumā ar 7:1 (3:0, 1:1, 3:0) sagrāva “Mora IK”.

Čukste (trīs spēlēs 0+0) 14 minūšu un 55 sekunžu laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Indrašis (trīs mačos 1+1) laukumā pavadīja 15 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā tāpat kā Čukste atzīmējās ar vienu izdarītu metienu un neitrālu lietderību.

Tikmēr uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā  “Vasterviks IK” viesos ar 1:6 (0:5, 0:0, 1:1) kapitulēja “Bjorkloven”.

Buncis (trīs spēlēs 0+0) 14 minūtēs un 37 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja piecos no 12 (41,66%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-2”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan