Mamčics par Hat-trick: Komandā smejas, ka tagad esmu golu metējs

Slovākijas Ekstralīgas komandas “Nove Zamky” latviešu aizsargs Roberts Mamčics sarunā ar “Sportazinas.com” sniedzis komentāru par vakardien gūto Hat-trick.

Jau ziņojām, ka vakardien Mamčics atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem, pārtraucot vairāk nekā trīs gadus ilgo bezvārtu sēriju regulārās sezonas spēlēs.

“Daudz visādi video “Instagram”, apsveikumi, komandā šodien visi vēl joprojām uz tāda haipa, bet pats jau mēģinu koncentrēties nākamajai spēlei. Protams, patīkami, ka izdevās iemest trīs golus vienā spēlē un dabūt Hat-trick, bet tas ir tikai sezonas sākums un ceru, ka turpināšu tāpat.

Komandā smejas, ka tagad esmu golu metējs, jo pēdējos trīs-četros gados man neizdevās iemest īpaši daudz. Pagājušajā sezonā vispār iemetu pirmo golu [izslēgšanas spēlēs – Hokejazinas.com] vairāku sezonu laikā.

Šogad vairāk koncentrējos saviem metieniem, pievēršu tiem uzmanību, pie katras situācijas metu pa vārtiem. Man visu laiku teica, ka metiens ir labs, vienkārši pats kautrējos mest, vairāk atdevu piespēles. Galvā bija domas, ka kaut kas jāmaina un vairāk jākoncentrējas uz sevis. Jāizmanto tie metieni, kas man ir spēlē. Pats saprotu, ka neesmu no tiem aizsargiem, kurš metīs golus katrā spēlē, tomēr negribās tikai spēlēt aizsardzībā. Izdevās trīs, par to gan pirms spēles nebija domas, ka iemetīšu trīs, bet domas visu laiku sēž galvā, ka varbūt šodien, varbūt šodien. Kad neiet, tad sāku analizēt, kas nestrādā, kam vairāk jāpievērš uzmanība,” gūtos vārtus komentē Mamčics.

Šosezon trīs spēlēs Mamčics guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Mamčics arī pilda kapteiņa asistenta pienākumus.

“Sezonas turpinājumā plānoju darīt to, ko es daru, labi spēlēt aizsardzībā, būt drošam aizsargam, pielikt klāt labu spēli vairākumā, palīdzēt uzbrucējiem uzbrukumā, katrā spēlē mēģināt izspiest vairāk no sevis,” saka Mamčics.

“Nove Zamky” komandā Mamčicam šī ir otrā sezona. Pagājušajā sezonā latvietis 34 regulārā čempionāta spēlēs atdeva deviņas piespēles, bet Play-off piecos mačos guva vienus vārtus un atdeva piespēli.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)