Mamčicam pirmais Hat-trick, arī Egle gūst vārtus (VIDEO)

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā fantastisku spēli aizvadīja Latvijas izlases aizsargs Roberts Mamčics, palīdzot “Nove Zamky” ar 7:2 (3:0, 2:2, 2:0) pārspēt Trenčīnas “Dukla”.

Mamčics šajā spēlē izcēlās ar trīs vārtu guvumiem jeb Hat-trick. Viņam bija nepieciešams veikt trīs metienus pa vārtiem.

Mamčics spēles 7. minūtē vairākumā dubultoja “Nove Zamky” pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk viņš jau guva savus otros vārtus. Otrās trešdaļas 7. minūtē Mamčics noformēja Hat-trick, panākot 4:2.

Mamčics 21:44 minūtēs sakrāja arī pozitīvu lietderības koeficientu “+1” un saņēma divas soda minūtes.

Šosezon trīs spēlēs Mamčics guvis trīs vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Mamčics arī pilda kapteiņa asistenta pienākumus.

Citā spēlē Haralda Egles vārtu guvums palīdzēja “Liptovsky Mikulas” apspēlēt “HK Nitra” ar 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Egle vārtus guva trešā perioda sākumā, panākot 3:1.

Uz laukuma Egle pavadīja 11:17 minūtes, izpildot četrus metienus pa vārtiem, sakrājot pozitīvu lietderību “+1” un zaudējot vienīgajā iemetienā.

Egle šosezon trīs spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

Savukārt, Vitālija Pavlova pārstāvētā “HC 19 Humenne” ar 4:6 (1:2, 2:2, 1:2) piekāpās “Banska Bystrica”.

Pavlovs nospēlētajās 21 minūtē un 13 sekundēs uzvarēja 12 no 19 iemetieniem (63,2%), kā arī vienreiz meta pa pretinieku vārtiem.

Šosezon Pavlovs trīs spēlēs guvis vienus vārtus.

Visbeidzot, Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu sastāvā ar 3:4 (3:0, 0:2, 0:2) atzina Spiškas “Nova Ves” pārākumu.

Daugaviņš 15:44 minūtēs uz ledus saņēma divas soda minūtes un vienreiz atradās uz ledus ielaisto vārtu laikā, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta “-1”.

Šosezon Daugaviņš trīs mačos ticis pie diviem punktiem (1+1).