Mamčics gūst vārtus; Daugaviņa “Dukla” nepalīdz vairāki no līderiem

Slovākijas Ekstralīgā spēles šovakar aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ izbraukumā tikās ar HC “Poprad” (Jānis Švanenbergs) un izcīnīja uzvaru ar 6:1.

Mamčics spēlēja otrajā maiņā un aizvadītajā mačā atzīmējās ar gūtiem vārtiem. 20 minūšu laikā aizsargs izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+3”.

Švanenbergs Popradas kluba rindās nebija pieteikts spēlei.

“Nove Zamky” turnīra tabulā ar 40 punktiem ieņem 11. vietu, savukārt Popradas komanda ar 57 punktiem atrodas 2. vietā.

Citā mačā Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” izbraukumā tikās ar HC “05 Banska Bystrica” un piekāpās ar rezultātu 1:3.

Egle aizvadītajā mačā bija otrās maiņas uzbrucējs un gandrīz nospēlētajās 17 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

“Liptovsky Mikulas” ar 47 punktiem čempionātā ieņem 9. vietu.

Savukārt Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu ierindā, bet bez Kristofera BinduļaPatrika Zabusova un vēl daudziem līderiem savās mājās ar 1:2 piekāpās HC “Košice” klubam.

Daugaviņš spēlēja pirmajā maiņā un 21 minūtē izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem.

“Dukla” ar 55 punktiem turnīra tabulā ieņem trešo vietu.