Mamčics asistē uzvaras vārtos, Pavlova klubs izrauj trīs punktus pēdējās sekundēs

Latvijas izlases aizsargs Roberts Mamčics šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā.

Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) apspēlēja “Banska Bystrica”.

Latviešu aizsargs 15. minūtē asistēja “Nove Zamky“ uzvaras vārtos.

Mamčics 18 minūtēs un septiņās sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 13 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Nove Zamky” ar 28 punktiem 16 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” izbraukumā ar 1:4 (1:3, 0:0, 0:1) atzina “HK Košice” pārākumu.

Egle laukumā pavadītajās 19 minūtēs un 54 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 16 spēlēs atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Liptovsky Mikulaš” ar 23 punktiem 16 mačos atrodas septītajā pozīcijā.

Vitālija Pavlova pārstāvētā “HC 19 Humenne” mājās ar 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) uzveica “Poprad”. “HC 19 Humenne” izrāva uzvaru vien piecas sekundes pirms pamatlaika beigām.

Pavlovs 11 minūtēs un 57 sekundēs izdarīja vienu metienu, uzvarēja sešos no 11 (54,55%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs 13 spēlēs guvis divus vārtus.

“HC 19 Humenne” ar 12 punktiem 16 mačos ieņem pēdējo vietu 12 komandu konkurencē.

Savukārt Mihalovčes “Dukla” ar Kristoferu Binduli un Kasparu Daugaviņu ierindā, spēlējot bez savainotā Patrika Zabusova, izbraukumā ar 1:4 (1:2, 0:2, 0:0) piekāpās Trenčinas “Dukla”.

Bindulis uz ledus pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs līdz šim četrās aizvadītajās spēlēs palicis bez punktiem.

Tikmēr Daugaviņš 16 minūtēs un trīs sekundēs meta divreiz pa vārtiem, uzvarēja trijos no sešiem (50%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas izlases kapteinis šosezon 15 mačos guvis četrus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Zabusovs šosezon vienīgajā aizvadītajā spēlē “Dukla” rindās izcēlies ar diviem precīziem metieniem

“Dukla” ar 18 punktiem 16 mačos ierindojas vien pirmspēdējā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockeyslovakia.sk