Mamčicam vārti un piespēle, kapteiņa Daugaviņa “Dukla” zaudē pastarītei (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgas mačos šovakar piedalījās četri Latvijas hokejisti.

Mihalovčes “Dukla” ar Kasparu Daugaviņu un Kristoferu Binduli, bet bez Patrika Zabusova ierindā ar rezultātu 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) zaudēja pēdējā vietā esošajai “HC 19 Humenne”.

Daugaviņš nospēlētajās 21:25 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja vienīgo iemetienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Bindulis, kurš atgriezās sastāvā pēc piecu maču izlaišanas, 14:53 minūtēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus. Taču Zabusovs palika ārpus pieteikuma.

Daugaviņš 36 spēlēs sakrājis 37 (9+28) punktus, Zabusovs desmit mačos “Dukla” sastāvā izcēlies ar trīs vārtiem, bet Bindulis 21 mačā guvis vienus vārtus un atdevis četras piespēles.

“Dukla” ar 61 punktu 38 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu. Trīs latviešu komanda nākamo maču aizvadīs 28. janvārī pret Bratislavas “Slovan”.

Citā mačā aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ viesos ar 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “HKM Zvolen”.

Jāpiebilst, ka vēl 59. minūtē “Nove Zamky” atradās vadībā, taču pretinieki pēdējā sekundē (!) panāca izlīdzinājumu, bet overtaimā izcīnīja uzvaru.

Mamčics trešā perioda 10. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu spēlējot mazākumā. Aizsargs arī atdeva rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”, spēlējot 22:07 minūtes.

Aizsargs 35 spēlēs atzīmējies ar septiņiem precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Nove Zamky” ar 46 punktiem 39 mačos ierindojas vien 11. vietā 12 komandu konkurencē. Mamčica komandai nākamā spēle plānota 28. janvārī pret “Spisska Nova Ves”.

Visbeidzot Haralda Egles “Liptovsky Mikulas” izbraukumā atzina Bratislavas “Slovan” pārākumu ar 1:3 (0:0, 1:2, 0:1).

Egle uz ledus pavadītajās 18 minūtēs un 46 sekundēs veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja piecus no 14 iemetieniem un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 39 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

“Liptovsky Mikulas” ar 50 punktiem 39 spēlēs ieņem desmito vietu līgā. Nākamā spēle Egles komandai paredzēta 28. janvārī pret “HKM Zvolen”.