Mamčicam divi punkti uzvarā pār Pavlova klubu, Daugaviņam deviņi metieni

Šovakar Latvijas izlases aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Nove Zamky“ ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) mājās pārspēja Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” vienību.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 58 sekundes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs šosezon septiņās spēlēs ticis pie astoņiem punktiem (3+5), bet “Nove Zamky” ar 15 punktiem septiņās cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 8. oktobrī plkst. 17:30 mājās pret Haralda Egles “Liptovsky Mikulas” vienību.

Pavlovs šajā spēlē 21 minūtē un 21 sekundē trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no desmit iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šajā sezonā septiņās spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus.

“HC 19 Humenne” klubs septiņās cīņās ticis pie pieciem punktiem un ierindojas priekšpēdējā, 11. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 8. oktobrī plkst. 18:00 mājās pret “Nitra” vienību.

Citā mačā Kaspara Daugaviņa Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) mājās piekāpās “Banska Bystrica” klubam.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 20 minūtes un 55 sekundes, deviņas(!) reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon uzbrucējs septiņās spēlēs nopelnījis piecus punktus (2+3), bet Mihalovčes komanda ar desmit punktiem septiņos mačos atrodas astotajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 8. oktobrī plkst. 17:00 viesos pret “Poprad” klubu.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) mājās uzveica “Poprad” vienību.

Egle šajā spēlē 18 minūtēs un 19 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon septiņās cīņās nopelnījis trīs punktus (1+2), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 11 punktiem septiņos mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 8. oktobrī plkst. 17:30 viesos pret Roberta Mamčica “Nove Zamky” vienību.