Mamčicam divi punkti “Nove Zamky” panākumā, Daugaviņam vārtu guvums

Šovakar Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 5:4 (1:1, 2:1, 2:2) viesos uzvarēja “HK Košice” vienību.

Daugaviņš šajā spēlē uz ledus pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, guva vārtus, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon uzbrucējs sešās spēlēs nopelnījis piecus punktus (2+3), bet Mihalovčes komanda ar desmit punktiem sešos mačos atrodas piektajā vietā līgā.

Nākamā cīņa “Dukla” vienībai paredzēta 6. oktobrī plkst. 18:30 mājās pret “Banska Bystrica” klubu.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ ar rezultātu 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) viesos pārspēja “Poprad” klubu.

Mamčics šajā mačā uz ledus pavadīja 21 minūti un 13 sekundes, atdeva divas rezultatīvas piespēles, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs šosezon sešās spēlēs ticis pie sešiem punktiem (3+3), bet “Nove Zamky” ar 12 punktiem sešās cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā spēle “Nove Zamky” vienībai paredzēta 6. oktobrī plkst. 19:00 mājās pret Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” vienību.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ ar rezultātu 1:3 (1:0, 0:2, 0:1) viesos piekāpās “Banska Bystrica” vienībai.

Egle šajā spēlē 16 minūtēs un 19 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon sešās cīņās nopelnījis trīs punktus (1+2), bet “Liptovsky Mikulaš” ar astoņiem punktiem sešos mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle “Liptovsky Mikulaš” vienībai paredzēta 6. oktobrī plkst. 19:00 mājās pret “Poprad” vienību.

Šodien agrāku spēli Slovākijas Ekstralīgā aizvadīja arī Vitālija Pavlova “HC 19 Humenne” komanda. “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Pavlova klubs izcīnīja uzvaru pēcspēles metienos ar rezultātu 5:4.