Lozanna lauž līgumu ar Punnenovu, vārtsargs spēlēs citā klubā

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs vairs nespēles Šveices augstākās līgas (NL) klubā HC “Lausanne”, tā vēsta vienība.

Lai arī 29 gadus vecajam vārtsargam līgums bija spēkā līdz 2027. gadam, abas puses vienojās par tā laušanu. Punnenovam šī bija otrā sezona Lozannas komandā, bet iepriekš vairākus gadus viņš pārstāvēja Langnavas “Tigers” klubu.

Tikmēr Šveices laikraksts “Blick” norāda, ka Punnenovs karjeru turpinās NL čempionāta citā vienībā Rapersvilas-Jonas “Lakers”.

Punnenovs pēdējā laikā vairākkārt tika nosūtīts uz fārmklubu Šveices pēc spēka otrās līgas klubā HC “Martigny”, jo labu sniegumu sezonas otrajā pusē sāka demonstrēt Lozannas kluba cits vārtsargs Kevins Pašē. Vēl viens kluba vārtsargs Konors Hjūzs ilgāku laiku bija savainots, bet jau ir atgriezies ierindā.

NL čempionātā šosezon Punenovs laukumā devās 15 spēlēs, kurās vidēji mačā ielaida 3,03 ripas un atvairīja 87,9 % pretinieku metienus. Tikmēr 2. līgā vārtsargs aizvadīja divas spēles, kurās ielaida 2,99 ripas un atvairīja 90,9 % metienu.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Lausannehc.ch

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)