Lozanna bez Ķēniņa 1/4 finālā tiek pie otrās uzvaras

Konors Hjūdžs, Hokejazinas.com

Konors Hjūdžs | FOTO: HC Lausanne

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savā laukumā tikās ar HC “Davos” hokejistiem.

Ceturtdaļfināla trešajā spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Lozannas klubs, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Ķēniņš šajā mačā bija ārpus spēles pieteikuma. Latviešu uzbrucējs nav piedalījies nevienā no aizvadītajiem trīs 1/4 fināla mačiem.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 2:0, bet otrās trešdaļas izskaņā Davosas klubs rezultāta staprību samazināja. Trešā perioda sākumā Lozanna panāca 3:1, bet trešdaļas otrajā pusē viesi guva otros vārtus, taču atspēlēties nespēja.

Abu komandu nākamā spēle norisināsies 23. martā Davosā.

Citā 1/4 fināla mačā EV “Zug” savā laukumā ar 6:1 sagrāva SC “Bern” hokejistus, sērijā panākot 2-1 savā labā.