Lozanna bez Ķēniņa 1/4 finālā tiek pie otrās uzvaras

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” savā laukumā tikās ar HC “Davos” hokejistiem.

Ceturtdaļfināla trešajā spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Lozannas klubs, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Ķēniņš šajā mačā bija ārpus spēles pieteikuma. Latviešu uzbrucējs nav piedalījies nevienā no aizvadītajiem trīs 1/4 fināla mačiem.

Pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 2:0, bet otrās trešdaļas izskaņā Davosas klubs rezultāta staprību samazināja. Trešā perioda sākumā Lozanna panāca 3:1, bet trešdaļas otrajā pusē viesi guva otros vārtus, taču atspēlēties nespēja.

Abu komandu nākamā spēle norisināsies 23. martā Davosā.

Citā 1/4 fināla mačā EV “Zug” savā laukumā ar 6:1 sagrāva SC “Bern” hokejistus, sērijā panākot 2-1 savā labā.