Lipsbergs spridzina derbijā pret rezultatīvo Mintautišķi

Alpu hokeja līgas spēlē Mikus Mintautišķa pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 4:7 (1:0, 3:3, 0:4) zaudēja Roberta Lipsberga pārstāvētajai “EC Bregenzerwald”.

Lipsbergs šajā spēlē guva vienus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles. Uzbrucējs 3. perioda sākumā panāca 4:4, taču asistēja komandas pirmajos, piektajos, sestajos un septītajos vārtos.

Mintautišķis tika pie diviem punktiem (1+1). Latvietis guva vārtus mazākumā 2. perioda 17. minūtē, pirms tam asistējot otrajos vārtos.

Šosezon Lipsbergs 17 spēlēs sakrājis 27 (11+16) punktus. Tikmēr Mintautišķis 17 Alpu līgas spēlēs sakrājis 23 (12+11) punktus.

“HK Celje” ar 18 punktiem 17 spēlēs tabulā ieņem 14. vietu. Savukārt, “EC Bregenzerwald” 17 mačos ieguvusi 27 punktus un ieņem 5. vietu.

Citā spēlē Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) uzveica Vipiteno “Broncos”.