Lipsbergs pagarina punktu sēriju līdz 20 mačiem

Šovakar Alpu hokeja līgā spēles aizvadīja pieci Latvijas hokejisti.

Roberta Lipsberga pārstāvētā “EC Bregenzerwald” ar rezultātu 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Kolalbo “Rittner Buam”.

Lipsbergs overtaimā guva uzvaras vārtus. Pirms tam viņš vēl asistēja komandas otrajos un trešajos vārtos.

Latviešu uzbrucējs pie punktiem ticis 20 spēlēs pēc kārtas.

Šosezon Lipsbergs 28 spēlēs sakrājis 50 (20+30) punktus.

“EC Bregenzerwald” 28 mačos ieguvusi 54 punktus un ieņem 3. vietu.

Citā mačā uzbrucēja Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 2:6 piekāpās Slovēnijas komandai Ješenices “Acroni”.

Mūrnieks rezultatīvi piespēlēja otrajā vārtu guvumā.

Mūrnieks 21 spēlē guvis sešus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Zalcburgas komanda ierindojusies 5. vietā ar 51 punktu 28 spēlēs.

Savukārt, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Itālijas komandai Kortīnas “SGC Hafro”.

Brikmanis rezultatīvi asistēja vienīgajos vārtos, palīdzot realizēt skaitlisko vairākumu trešā perioda 8. minūtē. Latvietis spēlēja pirmajā aizsargu pārī.

Brikmaņa kontā astoņas rezultatīvas piespēles 28 spēlēs.

“Steel Wings” ar 31 punktu pēc 28 spēlēs ierindojusies 14. vietā.

Visbeidzot uzbrucēju Mikus Mintautišķa un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “HK Celje” ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) zaudēja Vipiteno “Broncos”.

Šosezon Mintautišķis 28 Alpu līgas spēlēs sakrājis 31 (16+15) punktu. Freidenfeldam deviņās spēlēs četri vārtu guvumi un divas rezultatīvas piespēles.

“HK Celje” ar 20 punktiem 28 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15. vietu.