IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Saņemt

“Lightning” ģenerālmenedžeris atbild par Balcera atgriešanos

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Tampabejas “Lightning” ģenerālmenedžeris Džuliens Brisbuā sniedzis komentāru par latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera atgriešanos.

Atgādinām, ka Tampabejas “Lightning” nosūtīja Balceru uz AHL spēļu prakses iegūšanai. Viņš nebija spēlējis kopš 26. novembra. Pēc NHL noteikumiem, spēlētājs ar NHL līgumu AHL var pavadīt spēļu kondīcijas uzlabošanai sešas dienas jeb trīs spēles, taču bieži tik pieprasītas vēl divas spēles.

 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR

“Viņam ir palikušas divas spēles viņa fiziskās formas atgūšanas periodā. Pēc tam mēs visu izvērtēsim. Viņš piektdien un sestdien spēlēs Sirakjūzā. Pēc nedēļas mēs tāpat dosimies pārtraukumā, kad mēs varēsim redzēt viņa veselības stāvokli. Pēc tam mēs pieņemsim lēmumu, ko darīsim ar sastāvu,” citē Brisbuā “Lightning” insaideris savā “Twitter”.

“Lightning” šobrīd ir problēmas ar sastāvu, jo Balceram nav brīva vieta. Lai latvietis varētu atgriezties sastāvā, “Lightning” nepieciešams kādu aizmainīt, nosūtīt uz AHL vai ievietot savainoto sarakstā. Pagājušajā spēlē Tampabejas komandas uzbrucējs Patriks Marūns iedzīvojās savainojumā, bet pašlaik nav zināms, cik trauma nopietna.

Šosezon AHL Balcers aizvadījis četrus mačus, kuros atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli. Pirms traumas latvietis trīs spēlēs “Lightning” izcēlās ar vārtu guvumu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Twitter

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)