Lieliskais Ābols ar diviem vārtiem trešajā periodā izglābj “Rogle” (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda ar rezultātu 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja “HV71” vienību.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 19 minūtes un divas sekundes, guva divus vārtus, astoņas (!!!) reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 53% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmos vārtus Ābols guva trešā perioda piektajā minūtē, vairākumā panākot rezultātu 3:4, taču 11. minūtē uzbrucējs ar savu otro precīzo metienu izlīdzināja spēles rezultātu.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs nopelnījis deviņus vārtu guvumus un četras piespēles, bet “Rogle” ar 22 punktiem 17 cīņās ierindojas 12. vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 18. novembrī plkst. 16:15 viesos pret “Oskarshamn” vienību.

Citā mačā Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” savā laukumā ar rezultātu 4:5 (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos atzina Vekšes “Lakers” pārākumu.

Dzierkals šajā spēlē laukumā pavadīja deviņas minūtes un 38 sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs ticis pie viena vārtu guvuma, bet “AIK” ar 17 mačos nopelnītiem 27 punktiem atrodas astotajā pozīcijā līgā.

Nākamā spēle Dzierkala komandai paredzēta 18. novembrī 19:00 viesos pret “Timra IK” klubu.

Visbeidzot, Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja “IK Oskarshamn” vienību.

Rubīns šajā mačā 20 minūtēs un 35 sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon 17 cīņās aizsargs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 25 punktiem 17 spēlēs ierindojas 11. pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 18. novembrī izbraukumā plkst. 19:00 pret Malmes “Redhawks” vienību.