SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Latvijas speciālists kļuvis par NCAA komandas trenera asistentu

Latvijas speciālists Kārlis Zirnis kļuvis par ASV koledžu hokeja līgas pirmās divīzijas (NCAA) Rensīleras Politehniskā institūta komandas trenera asistentu, vēstīts kluba “Instagram” kontā.

Zirnis pēdējās divas sezonas strādājis par Ziemeļamerikas hokeja līgas (NAHL) vienības Amarillo “Wranglers” spēlētāju departamenta direktoru, kā arī Nešvilas “AAA U-18 Jr. Predators” kluba galveno treneri.

Iepriekš vienu sezonu speciālists pavadīja Alabamas-Hantsvilas universitātes trenera asistenta amatā, bet vēl pirms tam divus gadus Zirnis strādāja kā Aļaskas-Fērbenksas universitātes vienības trenera asistents.

Zirnis arī bijis Latvijas hokeja izlases trenera asistents piecos pasaules čempionātos un 2014. gada olimpiskajās spēlēs.

Trīs reizes speciālists arī strādājis par Latvijas U-20 izlases galveno treneri, bet četros pasaules čempionātos Zirnis bijis U-20 valstsvienības trenera asistents.

Rensīleras Politehniskā institūta komanda aizvadītajā sezonā 35 spēlēs guva 26 punktus un ierindojās septītajā vietā Austrumu Koledžu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Rensīleras Politehniskais institūts

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)