3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Latvijas izlases bijušais vārtsargs paliek bez kluba

Polijas hokeja līgas klubs KH ”Energa Torun”, ko pārstāv latviešu aizsargs Edmunds Augstkalns, pēc abpusējas vienošanās lauzis līgumu ar Latvijas izlases bijušo vārtsargu Ervīnu Muštukovu.

38 gadus vecais Muštukovs uz Poliju pārcēlās aizvadītajā vasarā. Pieredzējušais vārtsargs ”Energa Torun” rindās devās laukumā 16 spēles, kurās atvairīja 91,1% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 3,69 ripas.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Pirms došanās uz Poliju Muštukovs divas sezonas aizvadīja Čehijas pēc spēka otrajā līgā, pārstāvot HC ”Poruba” komandu, bet vēl gadu pirms tam spēlēja OHL klubā ”Olimp”.

Pieredzējušais vārtsargs savulaik aizvadīja divus mačus Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Rīgas ”Dinamo” sastāvā. Karjeras laikā Muštukovs ir spēlējis arī Ziemeļamerikā, Lielbritānijā, Zviedrijā, Dānijā un Francijā.

38 gadus vecais vārtsargs ir bijis iekļauts Latvijas izlases sastāvā dalībai divos pasaules čempionātos un divās olimpiskajās spēlēs, taču laukumā devās tikai vienā no šiem turnīriem. Muštukovs spēlēja 2015. gada pasaules čempionātā, kurā aizvadīja neveiksmīgu maču pret Kanādas izlasi.

Autors: Rainers Rogs Avots: KH ''Energa Torun''

 • 5/5
  Bonuss
  SPORTA IEPAZĪŠANĀS BONUSS LĪDZ 165€ BEZMAKSAS LIKMĒS
 • 5/5
  Bonuss
  3 X 100% BEZRISKA LIKMES
 • 5/5
  Bonuss
  75€ BONUSA LIKME
Komentāri (0)