Latvijas aizsargs aizvada fantastisku maču Norvēģijā, Voronam trīs punkti

Latvijas aizsargs Ralfs Litaunieks šovakar aizvadīja fantastisku maču Norvēģijas pēc spēka otrajā līgā.

Litaunieka un uzbrucēja Roberta Voronas pārstāvētā Oslo ”Hasle-Loren” viesos ar 8:3 (3:1, 4:2, 1:0) sagrāva bez uzbrucēja Vladislava Nazarova spēlējošo ”Furuset”.

21 gadu vecais Litaunieks izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Latvijas hokejists septītajā minūtē asistēja ”Hasle-Loren” pirmajā vārtu guvumā, bet 16. minūtē panāca uz tablo 3:1. Litaunieks 27. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas ceturtajos vārtos, bet nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām, gūstot savus otros vārtus spēlē, uzstādīja mača gala rezultātu.

Litaunieks izdarīja piecus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 11 (45,5%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs šosezon 30 spēlēs izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Vorona atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm. Latvijas uzbrucējs asistēja uzvarētāju piektajos, sestajos un septītajos vārtos.

Vorona trīsreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Uzbrucējs ”Hasle-Loren” sastāvā 11 mačos guvis septiņus vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Nazarovs 27 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 14 rezultatīvām piespēlēm.

“Hasle-Loren” ar 11 punktiem 31 mačā ieņem pēdējo vietu astoņu komandu konkurencē, bet ”Furuset” ar 39 punktiem 31 spēlē atrodas sestajā pozīcijā.

Tikmēr uzbrucēja Ralfa Jevdokimova pārstāvētā “Gjovik Hockey” izbraukumā ar 2:4 (0:1, 0:3, 2:0) piekāpās ”Bergen”.

Latvijas hokejists 54. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva “Gjovik Hockey” otros vārtus.

Jevdokimovs izdarīja trīs metienus, uzvarēja trijos no desmit (30%) iemetieniem un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 30 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

“Gjovik Hockey” ar 54 punktiem 30 mačos ieņem ceturto vietu.

Autors: Rainers Rogs