Latviešu pārstāvētais “Orebro” atspēlējas no 0:2 un uzvar

Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā “Orebro” apspēlēja “Timra IK” ar 3:2 (0:2, 1:0, 2:0).

Ābols šajā cīņā pie punktiem netika, taču Marenis mačam netika pieteikts.

“Timra IK” pirmajā periodā atklāja rezultātu, vēlāk arī dubultojot pārsvaru. Otrajā trešdaļā “Orebro” vienu ripu izdevās atspēlēt, taču 3. periodā Markuss Hardegārds panāca izlīdzinājumuu un jau pusotru minūti vēlāk Kristofers Mastomaki atnesa “Orebro” uzvaru.

“Orebro” kapteinis Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 14,3% iemetienu un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Ābolam šosezon 33 cīņās 11 vārti un 15 piespēles, bet Marenis septiņās spēlēs ar punktiem nav izcēlies.

“Orebro” ar 57 punktiem 34 mačos ierindojas piektajā vietā SHL.

Nākamais mačs Ābola un Mareņa klubam paredzēts sestdien, 21. janvārī, pret “HV71”.