Latviešiem Slovākijā ļoti rezultatīvs vakars (VIDEO)

Slovākijas Ekstralīgā šovakar spēli aizvadīja Kristofera BinduļaKaspara Daugaviņa un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas izbraukumā ar 4:7 piekāpās “Spisska Nova Ves” komandai.

Mača laikā mājinieki ieguva pārsvaru 2:0, bet vēlāk viesi bija vadībā ar 4:3, tomēr tad “Spisska Nova Ves” hokejisti guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja uzvaru. Līdz ar zaudējumu pārtrūka “Dukla” komandas 12 uzvaru sērija.

Bindulis spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 29 minūtes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli un nopelnīja koeficentu “-1”.

Daugaviņš bija pirmās maiņas uzbrucējs un guva vienus vārtus. Uzbrucējs 17 minūtēs nopelnīja arī divas soda minūtes.

Zabusovs spēlēja otrajā maiņā un arī atzīmējās ar gūtiem vārtiem. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes, kuru laikā nopelnīja koeficentu “-1”.

Turnīra tabulā “Dukla” hokejisti ar 53 punktiem ieņem otro vietu.

Citā spēlē Haralda Egles pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” savā laukumā tikās ar “Banska Bystrica”un uzvarēja ar 5:2.

Egle spēlēja otrajā maiņā un aizvadītajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles. 20 pavadītajās minūtēs laukumā uzbrucējs izdarīja sešus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+2”.

“Liptovsky Mikulas” ar 42 punktiem tabulā ieņem 8. vietu.

Savukārt Roberta Mamčica pārstāvētā “Nove Zamky“ savās mājās tikās ar Trenčīnas “Dukla” un piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Mamčics spēlēja otrajā maiņā un 23 minūšu laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

“Nove Zamky” ar 36 punktiem čempionātā ieņem 11. vietu.